SRN.1812.LF222KT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF222KT00
JLCPCB Part #
C5374557
Package
SMD,3.5x3mm
Description
2.2mH 58.5Ω 70mA Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS