SNR5040TYD2R2M
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR5040TYD2R2M
JLCPCB Part #
C2827397
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 25mΩ 3.8A 4.9A ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS