SNR.6012.BYD4R7MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.6012.BYD4R7MT00
JLCPCB Part #
C5374147
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 260mΩ 2A 4.7uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS