SRN.1812.LF821KT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF821KT00
JLCPCB Part #
C5374554
Package
SMD,3.5x3mm
Description
115mA 13Ω 820uH Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS