SRN.1812.LF390KT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF390KT00
JLCPCB Part #
C5374539
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.08Ω 39uH 680mA Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS