SDRH.1209CT.NLF150MT00
MFR.Part #
SDRH.1209CT.NLF150MT00
JLCPCB Part #
C5123080
Package
SMD,12x12mm
Description
15uH 35mΩ 6.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS