SDRH.1209CT.NLF471MT00
MFR.Part #
SDRH.1209CT.NLF471MT00
JLCPCB Part #
C5123089
Package
SMD,12x12mm
Description
1.4A 470uH 520mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS