SDRH.1205CT.NLF3R3MT00
MFR.Part #
SDRH.1205CT.NLF3R3MT00
JLCPCB Part #
C5123043
Package
SMD,12x12mm
Description
16mΩ 3.3uH 9.5A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS