SRYH.0530C.YF4R7MT00
MFR.Part #
SRYH.0530C.YF4R7MT00
JLCPCB Part #
C5122981
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
4.5A 4.6A 4.7uH 60mΩ ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS