SNR.201610.SYB220MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.201610.SYB220MT00
JLCPCB Part #
C5122815
Package
SMD,2.1x1.7mm
Description
1.5Ω 22uH 300mA 380mA ±20% SMD,2.1x1.7mm Power Inductors ROHS