SNR.4020.TYD680MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.4020.TYD680MT00
JLCPCB Part #
C5122819
Package
SMD,4x4mm
Description
1.38Ω 360mA 610mA 68uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS