SNR.6028.TYD4R7MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.6028.TYD4R7MT00
JLCPCB Part #
C5122838
Package
SMD,6x6mm
Description
3.2A 30mΩ 3A 4.7uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS