SCD5845DYF100MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SCD5845DYF100MT00
JLCPCB Part #
C2827439
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
10uH 611mΩ 630mA Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS