SCD.5845.DYF151KT00
MFR.Part #
SCD.5845.DYF151KT00
JLCPCB Part #
C5374391
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
150uH 500mA 845mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS