SCD4532DYF100KT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SCD4532DYF100KT00
JLCPCB Part #
C2827434
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.2A 10uH 140mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS