SED10070GG
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SED10070GG
JLCPCB Part #
C396083
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 170W 240pF 320pF 4.4nF 4V 70A 9.8mΩ@10V 96nC@10V N-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS