SE10060A
MFR.Part #
SE10060A
JLCPCB Part #
C359178
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 16nC@10V 170W 17mΩ@10V 210pF 260pF 3.4nF 4V 60A N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS