SE100P60A
MFR.Part #
SE100P60A
JLCPCB Part #
C238705
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 188W 380pF 4.2nF 45mΩ@10V 4V 60A 615pF 90nC@10V P-Channel TO-220 MOSFETs ROHS