SE100300
MFR.Part #
SE100300
JLCPCB Part #
C5138327
Package
TOLL
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8mΩ@10V 10.09nF 100V 125nC@10V 16pF 260A 375W 3V 850pF N-Channel TOLL MOSFETs ROHS