ZVR14D471KL807A0
MFR.Part #
ZVR14D471KL807A0
JLCPCB Part #
C2919322
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.5kA 300V 385V 470V 7.5mm 775V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS