DCF102M26Y5VQBFK5BU
MFR.Part #
DCF102M26Y5VQBFK5BU
JLCPCB Part #
C7545197
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 250V Y2 ±20% Plugin,P=5mm Safety Capacitors ROHS