DCS104Z26Y5VF5BL5A0
MFR.Part #
DCS104Z26Y5VF5BL5A0
JLCPCB Part #
C2896069
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 100nF 50V 5mm Y5V 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS