DCH680K30SL P6VK7C8
MFR.Part #
DCH680K30SL P6VK7C8
JLCPCB Part #
C2896579
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2kV 68pF 7.5mm SL ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS