DCH470K22SL NEFL5A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCH470K22SL NEFL5A0
JLCPCB Part #
C2896473
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 47pF 5mm SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS