DCH472M36Y5VP6CL5A0
MFR.Part #
DCH472M36Y5VP6CL5A0
JLCPCB Part #
C7545224
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 2kV 4.7nF ±20% Plugin,P=5mm Safety Capacitors ROHS