DCH222K36Y5PNEFL5A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCH222K36Y5PNEFL5A0
JLCPCB Part #
C2896395
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 2.2nF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS