ZVR07D241KL635A0
MFR.Part #
ZVR07D241KL635A0
JLCPCB Part #
C968796
Package
Plugin,P=5mm
Description
150V 200V 240V 395V 5mm 800A 插件,P=5mm Varistors ROHS