DCH472M36Y5U16FJ5A0
MFR.Part #
DCH472M36Y5U16FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896552
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 4.7nF 5mm Y5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS