DCH223M56Y5VN6WP7A0
MFR.Part #
DCH223M56Y5VN6WP7A0
JLCPCB Part #
C2896434
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1kV 22nF 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS