DCH222K46Y5PP6BL7A0
MFR.Part #
DCH222K46Y5PP6BL7A0
JLCPCB Part #
C2896400
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 2kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS