DCF222M34Y5UQ6VJ7A0
MFR.Part #
DCF222M34Y5UQ6VJ7A0
JLCPCB Part #
C2919128
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 250V、400V CQC、UL、VDE、KC X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS