DCH220K22SL PBFJ5A0
MFR.Part #
DCH220K22SL PBFJ5A0
JLCPCB Part #
C7545220
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 22pF 2kV ±10% Plugin,P=5mm Safety Capacitors ROHS