DCH331K26Y5PP6FK5A0
MFR.Part #
DCH331K26Y5PP6FK5A0
JLCPCB Part #
C2896452
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 330pF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS