DCH222M30Y5UP6FL5A0
MFR.Part #
DCH222M30Y5UP6FL5A0
JLCPCB Part #
C2896423
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.2nF 2kV 5mm 5mm 5mm Y5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS