DCH103M46Y5VP6WL7A0
MFR.Part #
DCH103M46Y5VP6WL7A0
JLCPCB Part #
C7545218
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 12.3mm 2kV 5mm Y5V ±20% Plugin,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS