DCH471K34YR P6FJ5A0
MFR.Part #
DCH471K34YR P6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896530
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 470pF 5mm 9mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS