DCF331K26Y5PQ6MK7HR
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCF331K26Y5PQ6MK7HR
JLCPCB Part #
C7545207
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
250V 330pF Y2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS