DCS104M26Y5UF50L5A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCS104M26Y5UF50L5A0
JLCPCB Part #
C2896059
Package
Plugin,P=5mm
Description
100nF 50V 5mm Y5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS