DCF222M39Y5UGEUP0A0
MFR.Part #
DCF222M39Y5UGEUP0A0
JLCPCB Part #
C3008280
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 250V Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS