DCH103Z36Y5VN65L0A0
MFR.Part #
DCH103Z36Y5VN65L0A0
JLCPCB Part #
C2896289
Package
Plugin,P=10mm
Description
-20%~+80% 10mm 10nF 1kV Y5V 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS