DCF222M34Y5UG6BL0L0
MFR.Part #
DCF222M34Y5UG6BL0L0
JLCPCB Part #
C3008267
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 250V Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS