DCH331K30YR P6FJ5C8
MFR.Part #
DCH331K30YR P6FJ5C8
JLCPCB Part #
C2896455
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 330pF 5mm 7.8mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS