DCH222K46Y5PP6BL0A0
MFR.Part #
DCH222K46Y5PP6BL0A0
JLCPCB Part #
C2896398
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 2.2nF 2kV Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS