DCF221K22Y5PG6VL9DD
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCF221K22Y5PG6VL9DD
JLCPCB Part #
C3008245
Package
Plugin,P=9mm
Description
-40℃~+125℃ 220pF 250V Y1 ±10% 插件,P=9mm Safety Capacitors ROHS