DCH102M26Y5UP6FJ5A0
MFR.Part #
DCH102M26Y5UP6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896239
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 2kV 5mm Y5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS