DCF102M26Y5VQEFK5A0
MFR.Part #
DCF102M26Y5VQEFK5A0
JLCPCB Part #
C7545198
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 250V Y2 ±20% Plugin,P=5mm Safety Capacitors ROHS