DCF102M26Y5VQ6WL0A0
MFR.Part #
DCF102M26Y5VQ6WL0A0
JLCPCB Part #
C2875374
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 250V、400V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS