SMBJ64CA
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
SMBJ64CA
JLCPCB Part #
C4749225
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+150℃ 1 103V 1uA 5.9A@10/1000us 600W@10/1000us 64V 78.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS