SCT1032T3.15A250V
MFR.Part #
SCT1032T3.15A250V
JLCPCB Part #
C19712564
Package
SMD,10.3x3.3mm
Description
-55°C-125°C 100A@250VAC,1000A@125V 250V/125V 3.15A SCT1032 Slow Break SMD,10.3x3.3mm Fuse/Current Protector ROHS