SMDJ75CA
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
SMDJ75CA
JLCPCB Part #
C2996998
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 121V 24.8A 2uA 3kW 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS